Hayır, hesap sihirbazını kullanmak için bir ücret ödemezsiniz.

Hesap Sihirbazını kullanabilmeniz için sadece kayıt olmanız, bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

Hesap sihirbazında Normal Çalışma, Mevsimlik Çalışma ve Aynı İşyerinde veya İşveren Yanında Aralıklarla Çalışma şekillerine uygun tüm kıdem tazminatı hesaplama türleri detaylı olarak mevcuttur.

Hesap Sihirbazında kıdem avansına ilişkin faiz ve mahsup hesabı var, siz verileri girer, hesaplama günü itibariyle ödenecek kıdem tazminatını öğrenirsiniz.

Hesap sihirbazında ihbar tazminatı doğru olarak hesaplanır, mevsimlik çalışma ile aynı işveren yanında ya da işyerinde aralıklar ile çalışma özelliklerine göre ayrı ayrı ihbar hesaplaması mümkündür.

Tavanı aşan hesaplama yapılmak istenmesi olasılığı düşünülerek tavanı aşan tutarlarda kıdem tazminatı hesaplaması da verilmektedir.

İş Akdinin sona erdiği gün itibariyle kullanılmamış yıllık izin ücretlerinin hesabını Hesap sihirbazında yapabilirsiniz.

Evet, Aynı İşyerinde Veya Aynı İşveren Yanında Aralıklarla Çalışma başlığı bu sorunuzun cevabını kapsamaktadır. Aralıklarla çalışma şıkkını işaretleyerek bu hesaplamayı yapabilirsiniz.

Kümülatif vergi matrahı yapılacak hesaplamaların doğru çıkması için şarttır. Bunu işverenin muhasebe bölümünden sorup öğrenerek hesaplamaya dahil etmeniz doğru sonuç almanız açısından zorunludur.

Evet, her üç platformdan üyelik bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz.